تابلو حروف برجسته پلکسی

تابلو پلکسی چیست؟

یکی دیگراز خدمات گروه تبلیغاتی ایده به مشتریان خود، ارائه ی خدمات، حکاکی و برش بر روی مواد مختلف است ما با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و به روز توانسته ایم خدمات خود را با بالا ترین کیفیت، به مشتریان خود عرضه نماییم و سطوح مختلفی را از نظر متریال، با بهترین کیفیت حکاکی و برش دهیم. یکی از مواد پرکاربرد دراین صنعت، پلکسی گلاس یا ورق های اکرولیک می باشد.
پلکسی گلاس معمولا از نظر مشتریان به دلیل شفافیت و طول عمر بالای این ماده بیشتر مورد توجه قرارمی گیرد و از آن برای ساخت انواع وسایل تزیینی وتبلیغاتی وکمک آموزشی و… استفاده می شود. این ماده به دلیل طیف بسیار متنوع در رنگ وقابلیت سوراخ کاری ، خمکاری و حکاکی یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت انواع تابلو وحروف برجسته می باشد.

پلکسی گلاس اصلی ترین متریالی است که دنیای تابلو سازی را دگرگون کرده است. این متریال به راحتی برش می خورد و داوم زیادی دارد و متریال تقریبا پایداری محسوب می شود. از پلکسی گلاس در تابلو سازی استفاده های مختلفی می شود. تابلو شرکت – تابلو مغازه – تابلو راهنما یا حتی تابلو ادارات از پلکسی گلاس درست می شود.

تابلوسازی در مشهد
تابلوسازی در مشهد

طریقه ساخت تابلو پلکسی

برای ساخت تابلوهای پلکسی در ابتدا لوگو و نوشته ها روی پلکسی گلاس حک می شوند، حک نوشته های روی پلکسی توسط دستگاه لیزر انجام می شود و این حروف بر روی پایه تابلو قرار می گیرند. در داخل پایه تابلو از لامپ های SMD یا LED استفاده می شود و با تابش نور بر روی پلکسی و بازتاب نور ، روشنایی حروف حک شده پلکسی گلاس بیشتر رویت می شود و همچنین تابلو پلکسی بر روی سنگ، چوب و انواع کامپوزیت قابل اجرا است.

ورق های اکرولیک در ابعاد استاندارد و  ۱۸۳*۱۲۲ سانتی متر تولید می شوند. این ورق ها از لحاظ رنگ بندی تمام طیف های رنگی را دارا هستند به همین دلیل برای ساخت تابلوهای سازمانی که ملزم به رعایت رنگ بندی هستند مناسب می باشند.

از مزیای این تابلوها، مقاومت بالا در برابر گرما و سرما است و همچنین در برابر نور خورشید دارای مقاومت بالاتری نسبت به بقیه تابلوها هستند.

آدرس دفتر : مشهد- بین دستغیب ۱۰ و سه راه فلسطین – گروه تبلیغاتی ایده

آدرس کارگاه : مشهد انتهای دلاوران – غزال ۱۲

تلفن همراه :  ۹۱۵ ۵ ۲۰۶ ۰۹۱۵

© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه تبلیغاتی ایده می باشد.

طراحی سایت و سئو  کیان تک