تابلو چلنیوم یا تابلو چنلیوم

تابلو چنلیوم (تابلو چلنیوم)

تابلو چلنیوم یا تابلو چنلیوم

تابلو چلنیوم یا تابلو چنلیوم به نظر شما کدام درست است؟ بسیاری از ما زمانیکه این عبارات را سرچ می کنیم ممکن است این تابلوها را با دو نوع لفظ یا نوشتن مشاهده کنیم. باید گفت که چنلیوم و چلنیوم هر دو توسط مردم عامه و تابلوسازان استفاده می شود ولی لغت چلنیوم از لحاظ فنی صحیح است.

بسیاری از مشتریان ما هنگام مراجعه به متخصصان تابلوسازی ایده در مشهد و شهرهای دیگر این تابلو را با نام چلنیوم یا چنلیوم سفارش می دهند. بنابراین این واژه به هر دو شکل در جستجوی گوگل پیدا می شود.

اما طبق بررسی ها درصد افرادی که این نوع تابلو تبلیغاتی را با نام تابلو چنلیوم در گوگل سرچ کرده اند نسبت به افرادی که با نام تابلو چلنیوم سرچ می کنند بیشتر بوده است. این آمار نشان می دهد که بیشتر کاربران و مردم عامه نیز از چنلیوم بیشتر استفاده می کنند.

تابلوسازی در مشهد
تابلوسازی در مشهد

تولید تابلو چنلیوم

امروزه این نمونه تابلوها بیشترین مشتری‌ را به خود اختصاص داده‌اند. در واقع، این گزینه نمونه پیشرفته تابلو نئون پلاستیک است. ویژگی این تابلوها این است که بواسطه استفاده از حروف برجسته، ورودی مغازه کمی بیشتر از قسمت‌های دیگر به چشم می‌آید و زودتر جلب توجه می‌کند. به این دلیل، آن‌ها را به این نام می‌خوانند؛ چرا که لبه حروف برجسته از این جنس است و با کمک رنگ‌های نقره‌ای و طلایی خود را از زمینه متمایز می‌کند.

این حروف برجسته امروزه به لحاظ زیبایی، مقاومت و آسیب پذیری نسبت به سایر حروف از طرفداران بسیاری در صنعت تابلوسازی و تابلوهای تبلیغاتی برخوردار شده است.

تابلوهای چنلیوم (چلنیوم) دارای کیفیت بسیار بالا هستند و  در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاومت بیشتری دارند و تغییر شکل و رنگ نمی دهند و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی را دارا هستند.

تابلو چلنیوم (چنلیوم) یکی از شایع ترین نوع تابلو به دلیل استحکام و زیبایی در ایران است. گروه فنی و مهندسی SLED با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد .

قیمت تابلو چلنیوم (چنلیوم)

برای قیمت گذازی و مشخص کردن قیمت تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) در ابتدا باید بررسی شود که مشتری چه مدل و نوع تابلویی را مد نظر دارد و می خواهد در پروژه خود به کار ببرد. یعنی تابلوها با توجه به نوع و مدل مدنظر مشتری قیمت گذاری می شوند. قیمت تابلو چلنیوم  ( چنلیوم ) به مدل حروف، قطر قلم حروف، رنگ، ساده بودن یا نبودن و متریال آن بستگی دارد.

تابلوهای چنلیوم (چلنیوم) دارای کیفیت بسیار بالا هستند و  در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاومت بیشتری دارند و تغییر شکل و رنگ نمی دهند و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی را دارا هستند.

تابلو حروف برجسته چلنیوم (چنلیوم) یکی از شایع ترین نوع تابلو به دلیل استحکام و زیبایی در ایران است. گروه تبلیغاتی ایده با استفاده از تجهیزات پیشرفته آماده ارائه خدمات از طراحی تا اجرا به هموطنان گرامی می باشد .

تابلوسازی در مشهد

آدرس دفتر : مشهد- بین دستغیب ۱۰ و سه راه فلسطین – گروه تبلیغاتی ایده

آدرس کارگاه : مشهد انتهای دلاوران – غزال ۱۲

تلفن همراه :  ۹۱۵ ۵ ۲۰۶ ۰۹۱۵

© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه تبلیغاتی ایده می باشد.

طراحی سایت و سئو  کیان تک