تابلو ال ای دی (LED)

تابلو ال ای دی چیست؟

تابلو ال ای دی یک نمایشگر دیجیتال است که المان های آن لامپ های LED هستند. این تابلو جایگزین بسیار مناسبی برای انواع تابلوهای قدیمی مثل فلکسی، بنر، نئون و غیره می باشد. تابلوهای LED به دو دسته کلی تابلوهای ال ای دی روان و ثابت تقسیم می شوند.

تابلوهای LED ثابت توانایی حرکت دادن به متن و جملات را ندارند همانند نئون و تمامی تابلوهای تبلیغاتی ثابت، ولی تابلوهای ال ای دی روان، متحرک هستند یعنی متن ها و جملات در این تابلوها حرکت می کنند، همانند انواع افکت ها و جلوه های متنی و انیمیشنی که برای جذابیت بیشتر و جلب توجه استفاده می شوند. 

از مزایای تابلوهای ال ای دی می توان به مصرف برق بسیار پایین و کم خطر بودن، شکنندگی کمتر و طول عمر بیشتر، ضد آب بودن و نور سالم تر اشاره کرد.

تابلوسازی در مشهد

انواع تابلوهای ال ای دی روان

تابلو ال ای دی روان  تک رنگ

تابلوهای ال ای دی روان  تک رنگ، متن ها و انیمیشن های خود را بصورت تک رنگ و تنها با یک رنگ نمایش می دهند. مثلا تابلوی تک رنگ سبز تمامی جملات خود را تنها با رنگ سبز نمایش می دهد.

تابلو ال ای دی روان چند رنگ

این تابلوها سه رنگ، هفت رنگ و یا به طور کلی چند رنگ هستند، در این تابلوها متن ها با چند رنگ نمایش داده می شوند. بطور مثال : نوع سه رنگ با رنگ های قرمز، آبی و بنفش است که می تواند جمله ای را با سه رنگ نمایش دهد. مثلا عبارت “گروه تبلیغاتی ایده ”را به صورت زیر نمایش می دهد.

گروه: قرمز

تبلیغاتی: سبز

ایده : بنفش

تابلوهای ال ای دی چند رنگ نسبت به نوع تک رنگ گرانتر هستند.

آدرس دفتر : مشهد- بین دستغیب ۱۰ و سه راه فلسطین – گروه تبلیغاتی ایده

آدرس کارگاه : مشهد انتهای دلاوران – غزال ۱۲

تلفن همراه :  ۹۱۵ ۵ ۲۰۶ ۰۹۱۵

© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه تبلیغاتی ایده می باشد.

طراحی سایت و سئو  کیان تک