تابلو فلکسی و بیلبورد

بیلبورد چیست؟

بیلبورد به سازه ای تبلیغاتی و غول پیکر جاده ای گفته می شود که جنس و متریال آن چاپ فلکسی با ضخامت بسیار بالا است . تابلوهای بیلبوردی دقیقا مشابه تابلوهای فلکسی ساخته می شوند ولی برای اجرای چاپ بر روی پروفیل آن از کریپسی استفاده می شود چون استفاده از کریپسی باعث می شود تا استقامت چاپ در برابر پارگی و وزش باد شدید بیشتر شود. چاپ بیلبورد از جنس فلکس کره ای 13 انس ضخیم است زیرا در برابر وزش بادهای شدید آن را مقاوم می کند . نصب تابلوهای بیلبوری برخلاف بقیه تابلوها نیاز به مجوز شهرداری دارد.

تفاوت بیلبورد با تابلو فلکسی:

متریال تابلو فلکسی و بیلبورد یکی است با این تفاوت که در بیلبورد به دلیل ابعاد بزرگ از آهن های ضخیم تر و قطور تری استفاده می شود و چاپ آن بر روی آهن به جای پرچ با کریپسی کشیده می شود. تابلوهای بیلبوری اغلب در جاده ها و بزرگراه ها نصب می شوند و معمولا جهت استفاده اطلاع رسانی و برند سازی و جذب مخاطب استفاده می شوند.

مزیتی این تابلوها این است که با استفاده از تابلو های بیلبورد به راحتی می توانید محصول جدیدی را که عرضه بازار کرده اید به عموم مردم معرفی نمایید و یا اگر قصد برند سازی یا اکران دارید بهترین راه حل برای رفع نیاز شماست.

تابلوسازی در مشهد

آدرس دفتر : مشهد- بین دستغیب ۱۰ و سه راه فلسطین – گروه تبلیغاتی ایده

آدرس کارگاه : مشهد انتهای دلاوران – غزال ۱۲

تلفن همراه :  ۹۱۵ ۵ ۲۰۶ ۰۹۱۵

© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه تبلیغاتی ایده می باشد.

طراحی سایت و سئو  کیان تک