تابلو راهنما (guide-panel)

تابلوسازی در مشهد

تابلو راهنما

تابلوهای راهنما از تجهیزات تبلیغاتی و اداری هستند که در معرفی و هدایت افراد نقش بسزایی دارند. در اماکن بزرگ مانند بیمارستانها، فرودگاه ها به جهت جلوگیری از سردرگمی افراد، تابلو راهنما نصب می شود. نصب این تابلوها باعث می شود تا مراجعه کنندگان کمتر دچار سردرگمی شوند و پرسش های کمتری از مسئولین یک ساختمان و مجتمع بپرسند. تابلو راهنما در صرفه جویی وقت و انرژی افراد نیز حائز اهمیت است. با جابجا شدن اتاق های یک شرکت، می توان به راحتی تابلوی راهنما را نیز جابجا کرد و نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست. این تابلوها با توجه به اسمی که دارند از یک هدف تبعیت می کنند.

تابلوهای راهنما در یک مجموعه به صورت آویز یا روی دیواری نصب می شوند. اگر قرار باشد این تابلوها در فضای بیرون باشند با استفاده از پایه های استیل یا پایه هایی از جنس دیگر قرار می گیرند.

جنس تابلو راهنما

تابلوهای راهنما از جنس استیل، چنیلیوم، پلکسی، کامپوزیت، فلکسی و یا حتی چوب است. جنس این تابلوها بر اساس مجموعه ای که در آن کار می شود متفاوت است. بعنوان مثال اگر قرار باشد این تابلو ها در فضای بیرون قرار گیرند باید از جنسی استفاده شود که مقاوم در برابر باران، برف و… باشد یا اینکه اگر در فضای تاریک باشد نیاز به نور دارد.

تابلوهای راهنما در ادارات، فروشگاه ها، بیمارستان ها نصب می شوند تا مراجعین بتوانند به راحتی مسیر خود را پیدا کنند.

در تابلوسازی ایده ما سعی داریم بهترین و با کیفیت ترین تابلوها را برای شما طراحی و اجرا نماییم.

تابلوسازی در مشهد

آدرس دفتر : مشهد- بین دستغیب ۱۰ و سه راه فلسطین – گروه تبلیغاتی ایده

آدرس کارگاه : مشهد انتهای دلاوران – غزال ۱۲

تلفن همراه :  ۹۱۵ ۵ ۲۰۶ ۰۹۱۵

© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه تبلیغاتی ایده می باشد.

طراحی سایت و سئو  کیان تک