نفت صنعت قالب صنعتی شرکتی محصولی از تیم تمساح

میتوانید از ما انتظار بیشتری داشته باشید

Oil Industry

صفحه اصلی نفت صنعت

دموی اول

دموی دوم

صفحات داخلی نفت صنعت

درباره ما

تماس باما

مقالات

مقاله تکی

پروژه ها

پروژه تکی

محصول تکی

فروشگاه

دیگر صفحات نفت صنعت

صفحه 404

پشتیبانی کامل از صفحه ساز المنتور

در قالب ایرانی وردپرس نفت صنعت از صفحه ساز المنتور که یک صفحه ساز زنده و پیشرفته است استفاده شده و المان های کاملا اختصاصی برای قالب برنامه نویسی شده که با آن به راحتی و بدون نیاز به یک خط کدنویسی می توانید تمامی بخش های سایت مانند جا به جایی، تغییر رنگ، تغییر تصاویر، تغییر متن ها و … را به صورت زنده و با چند کلیک ساده انجام دهید.
صفحه ساز زنده ی المنتور به عنوان محبوب ترین صفحه ساز جهانی شناخته شده است که با استفاده از آن می توانید تمامی بخش های قالب را در یک صفحه کنترل کنید و عملیاتی مانند اضافه کردن المان جدید، حذف المان ها، ویرایش المان ها و یا جابه جایی المان ها را انجام دهید. همچنین در این قالب 40 المان اختصاصی وجود دارد که برخی از آن ها با نصب و فعالسازی افزونه های جانبی فعال خواهند شد.

بسته نصبی آسان

نصب رایگان

آپدیت های مادام العمر

پشتیبانی ۲۴/۷

ویرایش نسخه های واکنشگرا

با المنتور می توانید نسخه های واکنشگرا خود را به دلخواه خود تغییر دهید.
به صورت پیشفرض تمامی المان هایی که قرار می دهید نسخه های واکنشگرا آن ساخته می شود ولی در صورتی که میخواهید در نسخه های تبلت یا موبایل مواردی از قبیل تغییر ارتفاع المان، تغییر سایز متن، تغییر سایز تصاویر، حذف المان در نسخه خاص، معکوس کردن المان و … را داشته باشید می توانید از بخش نسخه های واکنشگرا صفحه آن ها را ویرایش کنید.

قابلیت چند زبانه

قالب ایرانی وردپرس نفت صنعت با تمام افزونه های چندزبانه هماهنگ است و می توانید تمام صفحات خود را به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه کنید و منتشر کنید.
به صورت پیشفرض ما از افزونه قدرتمند polylang استفاده کردیم که نسخه رایگان آن از تمام افزونه های پولی کاملتر بوده و البته این افزونه را در قالب توسعه دادیم و میتوانید تمامی تنظیمات سفارشی سازی ازجمله لوگو، اطلاعات تماس و … را به زبان های ایجاد شده در سایت به راحتی تغییر دهید و ترجمه کنید.

ویجت اختصاصی مشاوره و تماس

با ویجت اختصاصی مشاوره و تماس تمساح میتوانید فرم مشاوره و تماس شناور ایجاد کنید همچنین میتوانید از آن برای لینک شدن به شبکه های اجتماعی تان استفاده کنید.

شما میتوانید فرم مشاوره و پشتیبانی خود را زمان بندی کرده و در ساعات دلخواه خود پاسخگو باشید.

ابزار قدرتمند طراحی صفحات

سازگاری با افزونه های محبوب وردپرس

آماده خرید هستید؟

پیدا کردن یک قالب با ظاهر خوب، عملکرد قوی و استفاده آسان دیگه سخت نیست!